Streetview Renaissancelaan 58 Alphen aan den Rijn

Renaissancelaan 58, 2408 DX Alphen aan den Rijn

208 m² Bouwjaar 2008 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Renaissancelaan 58 is een woonhuis in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 208 m², een perceel van 350 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €722.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
208 m²
Perceeloppervlakte
350 m²
Inhoud
710 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Renaissancelaan 58

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Renaissancelaan 58

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
94.86 kWh/m²
Primaire fossiele energie
128 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
13.9%
CO₂-emissie
24.55 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Alphen aan den Rijn

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

2.9 km
Cultuur

Bibliotheek

4.4 km
Cultuur

Bioscoop

4.6 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

2765 Inwoners
855 Huishoudens
3.2 Gem. huishoudensgrootte
841 Woningvoorraad
€722.000 Gem. woningwaarde Archeon
99% Koopwoningen
3.744 Inwoners per km²

Locatie van Renaissancelaan 58

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Renaissancelaan 58

Wat is de geschatte woningwaarde van Renaissancelaan 58?

De gemiddelde woningwaarde in Archeon is €722.000. Dat komt neer op circa €3.471 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Renaissancelaan 58 zich tot de wijk Archeon?

Renaissancelaan 58 is een woonhuis van 208 m² in de wijk Archeon. De buurt telt 841 woningen. Daarvan is 99% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.744 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Renaissancelaan 58?

Renaissancelaan 58 is een woonhuis in Archeon, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Renaissancelaan 58 vergeleken met de buurt?

Renaissancelaan 58 heeft 208 m² woonoppervlakte en 710 m³ inhoud. Het perceel is 350 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 42 m² per kamer. In Archeon ligt de gemiddelde woningwaarde op €722.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Renaissancelaan 58 en wat betekent dat?

Renaissancelaan 58 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-11-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.55 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Renaissancelaan 58?

Renaissancelaan 58 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Archeon?

De wijk Archeon in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.765 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €722.000, 99% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Archeon?

Vanuit Renaissancelaan 58 in Archeon bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.7 km.