Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2006
- Woonoppervlakte
- 278 m²
- Perceeloppervlakte
- 491 m²
Platolaan 37 is een woonhuis in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 278 m² en een perceel van 491 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €722.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Platolaan 37
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
2 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
2.1 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
2.5 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
5 kmRestaurant
1.8 kmCafé
2.9 kmBibliotheek
4.4 kmBioscoop
4.6 kmDe prijsindicatie voor Platolaan 37 ligt rond €540.000 tot €640.000. De gemiddelde woningwaarde in Archeon is €722.000. Dat komt neer op circa €2.597 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPlatolaan 37 is een woonhuis van 278 m² in de wijk Archeon. De buurt telt 841 woningen. Daarvan is 99% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.744 inwoners per km².
Platolaan 37 is een woonhuis in Archeon, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Platolaan 37 heeft 278 m² woonoppervlakte. Het perceel is 491 m². In Archeon ligt de gemiddelde woningwaarde op €722.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Archeon in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.765 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €722.000, 99% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.2 personen.
Vanuit Platolaan 37 in Archeon bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Platolaan 37: ziekenhuis op 5 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 2.5 km.
Recreatie nabij Archeon: restaurant (1.8 km), cafe (2.9 km).
De prijsindicatie ligt rond €540.000 tot €640.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Archeon is €722.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.
Rapport aanvragenEen woningrapport voor Platolaan 37 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Archeon. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2006, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.