Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2005
- Woonoppervlakte
- 125 m²
- Perceeloppervlakte
- 120 m²
Quadriviumlaan 84 is een woonhuis in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 125 m² en een perceel van 120 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €722.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Quadriviumlaan 84
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
2 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
2.1 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
2.5 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
5 kmRestaurant
1.8 kmCafé
2.9 kmBibliotheek
4.4 kmBioscoop
4.6 kmDe prijsindicatie voor Quadriviumlaan 84 ligt rond €195.000 tot €245.000. De gemiddelde woningwaarde in Archeon is €722.000. Dat komt neer op circa €5.776 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenQuadriviumlaan 84 is een woonhuis van 125 m² in de wijk Archeon. De buurt telt 841 woningen. Daarvan is 99% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.744 inwoners per km².
Quadriviumlaan 84 is een woonhuis in Archeon, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Quadriviumlaan 84 heeft 125 m² woonoppervlakte. Het perceel is 120 m². In Archeon ligt de gemiddelde woningwaarde op €722.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Archeon in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.765 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €722.000, 99% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.2 personen.
Vanuit Quadriviumlaan 84 in Archeon bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Quadriviumlaan 84: ziekenhuis op 5 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 2.5 km.
Recreatie nabij Archeon: restaurant (1.8 km), cafe (2.9 km).
De prijsindicatie ligt rond €195.000 tot €245.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Archeon is €722.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.