Streetview P. Mondriaanlaan 66 Alphen aan den Rijn

P. Mondriaanlaan 66, 2408 DJ Alphen aan den Rijn

134 m² Bouwjaar 2004 Label B

P. Mondriaanlaan 66 is een woonhuis in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 134 m² en een perceel van 336 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €722.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
134 m²
Perceeloppervlakte
336 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor P. Mondriaanlaan 66

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel P. Mondriaanlaan 66

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Alphen aan den Rijn

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

2.9 km
Cultuur

Bibliotheek

4.4 km
Cultuur

Bioscoop

4.6 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

2765 Inwoners
855 Huishoudens
3.2 Gem. huishoudensgrootte
841 Woningvoorraad
€722.000 Gem. woningwaarde Archeon
99% Koopwoningen
3.744 Inwoners per km²

Locatie van P. Mondriaanlaan 66

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over P. Mondriaanlaan 66

Wat is de geschatte woningwaarde van P. Mondriaanlaan 66?

De gemiddelde woningwaarde in Archeon is €722.000. Dat komt neer op circa €5.388 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt P. Mondriaanlaan 66 zich tot de wijk Archeon?

P. Mondriaanlaan 66 is een woonhuis van 134 m² in de wijk Archeon. De buurt telt 841 woningen. Daarvan is 99% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.744 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op P. Mondriaanlaan 66?

P. Mondriaanlaan 66 is een woonhuis in Archeon, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is P. Mondriaanlaan 66 vergeleken met de buurt?

P. Mondriaanlaan 66 heeft 134 m² woonoppervlakte. Het perceel is 336 m². In Archeon ligt de gemiddelde woningwaarde op €722.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van P. Mondriaanlaan 66 en wat betekent dat?

P. Mondriaanlaan 66 heeft energielabel B. Geldig tot 2029-07-11. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Archeon?

De wijk Archeon in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.765 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €722.000, 99% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Archeon?

Vanuit P. Mondriaanlaan 66 in Archeon bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Archeon?

Zorg en onderwijs in de buurt van P. Mondriaanlaan 66: ziekenhuis op 5 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 2.5 km.