Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 2005
- Woonoppervlakte
- 107 m²
P. Mondriaanlaan 34 B is een appartement in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 107 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €722.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor P. Mondriaanlaan 34 B
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
2 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
2.1 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
2.5 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
5 kmRestaurant
1.8 kmCafé
2.9 kmBibliotheek
4.4 kmBioscoop
4.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Archeon is €722.000. Dat komt neer op circa €6.748 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenP. Mondriaanlaan 34 B is een appartement van 107 m² in de wijk Archeon. De buurt telt 841 woningen. Daarvan is 99% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.744 inwoners per km².
P. Mondriaanlaan 34 B is een appartement in Archeon, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
P. Mondriaanlaan 34 B heeft 107 m² woonoppervlakte. In Archeon ligt de gemiddelde woningwaarde op €722.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
P. Mondriaanlaan 34 B heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
De wijk Archeon in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.765 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €722.000, 99% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.2 personen.
Vanuit P. Mondriaanlaan 34 B in Archeon bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van P. Mondriaanlaan 34 B: ziekenhuis op 5 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 2.5 km.
Recreatie nabij Archeon: restaurant (1.8 km), cafe (2.9 km).
Een woningrapport voor P. Mondriaanlaan 34 B bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Archeon. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2005, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.