Streetview Quadriviumlaan 44 Alphen aan den Rijn

Quadriviumlaan 44, 2408 DE Alphen aan den Rijn

176 m² Bouwjaar 2005 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Quadriviumlaan 44 is een woonhuis in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 176 m², een perceel van 390 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €722.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
176 m²
Perceeloppervlakte
390 m²
Inhoud
615 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Quadriviumlaan 44

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Quadriviumlaan 44

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Alphen aan den Rijn

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

2.9 km
Cultuur

Bibliotheek

4.4 km
Cultuur

Bioscoop

4.6 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

2765 Inwoners
855 Huishoudens
3.2 Gem. huishoudensgrootte
841 Woningvoorraad
€722.000 Gem. woningwaarde Archeon
99% Koopwoningen
3.744 Inwoners per km²

Locatie van Quadriviumlaan 44

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Quadriviumlaan 44

Wat is de geschatte woningwaarde van Quadriviumlaan 44?

De prijsindicatie voor Quadriviumlaan 44 ligt rond €540.000 tot €640.000. De gemiddelde woningwaarde in Archeon is €722.000. Dat komt neer op circa €4.102 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Quadriviumlaan 44 zich tot de wijk Archeon?

Quadriviumlaan 44 is een woonhuis van 176 m² in de wijk Archeon. De buurt telt 841 woningen. Daarvan is 99% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.744 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Quadriviumlaan 44?

Quadriviumlaan 44 is een woonhuis in Archeon, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Quadriviumlaan 44 vergeleken met de buurt?

Quadriviumlaan 44 heeft 176 m² woonoppervlakte en 615 m³ inhoud. Het perceel is 390 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Archeon ligt de gemiddelde woningwaarde op €722.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Quadriviumlaan 44 en wat betekent dat?

Quadriviumlaan 44 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-02-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Quadriviumlaan 44?

Quadriviumlaan 44 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Archeon?

De wijk Archeon in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.765 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €722.000, 99% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Archeon?

Vanuit Quadriviumlaan 44 in Archeon bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.7 km.