Streetview Quadriviumlaan 49 Alphen aan den Rijn

Quadriviumlaan 49, 2408 DD Alphen aan den Rijn

290 m² Bouwjaar 2005 7 kamers 6 slaapkamers Label B

Quadriviumlaan 49 is een woonhuis in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 290 m², een perceel van 933 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €722.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
290 m²
Perceeloppervlakte
933 m²
Inhoud
1138 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Quadriviumlaan 49

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Quadriviumlaan 49

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Alphen aan den Rijn

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

2.9 km
Cultuur

Bibliotheek

4.4 km
Cultuur

Bioscoop

4.6 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

2765 Inwoners
855 Huishoudens
3.2 Gem. huishoudensgrootte
841 Woningvoorraad
€722.000 Gem. woningwaarde Archeon
99% Koopwoningen
3.744 Inwoners per km²

Locatie van Quadriviumlaan 49

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Quadriviumlaan 49

Wat is de geschatte woningwaarde van Quadriviumlaan 49?

De prijsindicatie voor Quadriviumlaan 49 ligt rond €890.000 tot €1.140.000. De gemiddelde woningwaarde in Archeon is €722.000. Dat komt neer op circa €2.490 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Quadriviumlaan 49 zich tot de wijk Archeon?

Quadriviumlaan 49 is een woonhuis van 290 m² in de wijk Archeon. De buurt telt 841 woningen. Daarvan is 99% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.744 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Quadriviumlaan 49?

Quadriviumlaan 49 is een woonhuis in Archeon, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Quadriviumlaan 49 vergeleken met de buurt?

Quadriviumlaan 49 heeft 290 m² woonoppervlakte en 1138 m³ inhoud. Het perceel is 933 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 41 m² per kamer. In Archeon ligt de gemiddelde woningwaarde op €722.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Quadriviumlaan 49 en wat betekent dat?

Quadriviumlaan 49 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Quadriviumlaan 49?

Quadriviumlaan 49 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Archeon?

De wijk Archeon in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.765 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €722.000, 99% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Archeon?

Vanuit Quadriviumlaan 49 in Archeon bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Archeon?