Streetview Zuidland 33 Alphen aan den Rijn

Zuidland 33, 2408 BM Alphen aan den Rijn

265 m² Bouwjaar 2009 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Zuidland 33 is een appartement in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 265 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €283.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
265 m²
Inhoud
768 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Zuidland 33

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zuidland 33

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Alphen aan den Rijn

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

1935 Inwoners
1255 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1137 Woningvoorraad
€283.000 Gem. woningwaarde Europaplein
21% Koopwoningen
7.586 Inwoners per km²

Locatie van Zuidland 33

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Zuidland 33

Wat is de geschatte woningwaarde van Zuidland 33?

De prijsindicatie voor Zuidland 33 ligt rond €925.000 tot €1.025.000. De gemiddelde woningwaarde in Europaplein is €283.000. Dat komt neer op circa €1.068 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zuidland 33 zich tot de wijk Europaplein?

Zuidland 33 is een appartement van 265 m² in de wijk Europaplein. De buurt telt 1.137 woningen. Daarvan is 21% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.586 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zuidland 33?

Zuidland 33 is een appartement in Europaplein, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Zuidland 33 vergeleken met de buurt?

Zuidland 33 heeft 265 m² woonoppervlakte en 768 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 53 m² per kamer. In Europaplein ligt de gemiddelde woningwaarde op €283.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zuidland 33 en wat betekent dat?

Zuidland 33 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-08-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zuidland 33?

Zuidland 33 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Europaplein?

De wijk Europaplein in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.935 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €283.000, 21% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Europaplein?

Vanuit Zuidland 33 in Europaplein bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 2.4 km.