Streetview Goudse Rijpad 3 Alphen aan den Rijn

Goudse Rijpad 3, 2407 BN Alphen aan den Rijn

327 m² Bouwjaar 1800 7 kamers 5 slaapkamers Label C

Goudse Rijpad 3 is een woonhuis in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1800. De woning heeft een woonoppervlakte van 327 m², een perceel van 2555 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €522.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1800
Woonoppervlakte
327 m²
Perceeloppervlakte
2555 m²
Inhoud
1440 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Goudse Rijpad 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Goudse Rijpad 3

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Alphen aan den Rijn

Onderwijs

Basisschool

2.4 km
Dagelijks

Supermarkt

3.6 km
Gezondheid

Huisarts

2.6 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4 km
Gezondheid

Apotheek

3.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.6 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

3.7 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

795 Inwoners
335 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
288 Woningvoorraad
€522.000 Gem. woningwaarde Steekterbuurt
84% Koopwoningen
346 Inwoners per km²

Locatie van Goudse Rijpad 3

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Goudse Rijpad 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Goudse Rijpad 3?

De prijsindicatie voor Goudse Rijpad 3 ligt rond €835.000 tot €935.000. De gemiddelde woningwaarde in Steekterbuurt is €522.000. Dat komt neer op circa €1.596 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Goudse Rijpad 3 zich tot de wijk Steekterbuurt?

Goudse Rijpad 3 is een woonhuis van 327 m² in de wijk Steekterbuurt. De buurt telt 288 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 346 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Goudse Rijpad 3?

Goudse Rijpad 3 is een woonhuis in Steekterbuurt, gebouwd in 1800 (226 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Goudse Rijpad 3 vergeleken met de buurt?

Goudse Rijpad 3 heeft 327 m² woonoppervlakte en 1440 m³ inhoud. Het perceel is 2555 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 47 m² per kamer. In Steekterbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €522.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Goudse Rijpad 3 en wat betekent dat?

Goudse Rijpad 3 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-31. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Goudse Rijpad 3?

Goudse Rijpad 3 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Steekterbuurt?

De wijk Steekterbuurt in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 795 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €522.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Steekterbuurt?

Vanuit Goudse Rijpad 3 in Steekterbuurt bereik je: supermarkt op 3.6 km, basisschool op 2.4 km, huisarts op 2.6 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 1.5 km.