Streetview Steekterweg 270 Alphen aan den Rijn

Steekterweg 270, 2407 BK Alphen aan den Rijn

167 m² Bouwjaar 2025 Label A+++

Steekterweg 270 is een woonhuis in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 2025. De woning heeft een woonoppervlakte van 167 m². Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €522.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2025
Woonoppervlakte
167 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Steekterweg 270

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Steekterweg 270

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
51.62 kWh/m²
Primaire fossiele energie
27.22 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
52.6%
CO₂-emissie
6.38 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Alphen aan den Rijn

Onderwijs

Basisschool

2.4 km
Dagelijks

Supermarkt

3.6 km
Gezondheid

Huisarts

2.6 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4 km
Gezondheid

Apotheek

3.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.6 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

3.7 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

795 Inwoners
335 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
288 Woningvoorraad
€522.000 Gem. woningwaarde Steekterbuurt
84% Koopwoningen
346 Inwoners per km²

Locatie van Steekterweg 270

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Steekterweg 270

Wat is de geschatte woningwaarde van Steekterweg 270?

De gemiddelde woningwaarde in Steekterbuurt is €522.000. Dat komt neer op circa €3.126 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Steekterweg 270 zich tot de wijk Steekterbuurt?

Steekterweg 270 is een woonhuis van 167 m² in de wijk Steekterbuurt. De buurt telt 288 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 346 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Steekterweg 270?

Steekterweg 270 is een woonhuis in Steekterbuurt, gebouwd in 2025 (1 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Steekterweg 270 vergeleken met de buurt?

Steekterweg 270 heeft 167 m² woonoppervlakte. In Steekterbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €522.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Steekterweg 270 en wat betekent dat?

Steekterweg 270 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2035-04-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 6.38 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Steekterbuurt?

De wijk Steekterbuurt in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 795 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €522.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Steekterbuurt?

Vanuit Steekterweg 270 in Steekterbuurt bereik je: supermarkt op 3.6 km, basisschool op 2.4 km, huisarts op 2.6 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Steekterbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Steekterweg 270: ziekenhuis op 4.6 km, apotheek op 3.6 km, kinderdagverblijf op 1.4 km, middelbare school op 4 km.