Streetview Steekterweg 162 Alphen aan den Rijn

Steekterweg 162, 2407 BK Alphen aan den Rijn

87 m² Bouwjaar 1911 4 kamers 3 slaapkamers Label G

Steekterweg 162 is een woonhuis in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1911. De woning heeft een woonoppervlakte van 87 m², een perceel van 325 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €522.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1911
Woonoppervlakte
87 m²
Perceeloppervlakte
325 m²
Inhoud
402 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Steekterweg 162

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Steekterweg 162

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
331.64 kWh/m²
Primaire fossiele energie
434.73 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
79.63 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Alphen aan den Rijn

Onderwijs

Basisschool

2.4 km
Dagelijks

Supermarkt

3.6 km
Gezondheid

Huisarts

2.6 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4 km
Gezondheid

Apotheek

3.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.6 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

3.7 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

795 Inwoners
335 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
288 Woningvoorraad
€522.000 Gem. woningwaarde Steekterbuurt
84% Koopwoningen
346 Inwoners per km²

Locatie van Steekterweg 162

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Steekterweg 162

Wat is de geschatte woningwaarde van Steekterweg 162?

De gemiddelde woningwaarde in Steekterbuurt is €522.000. Dat komt neer op circa €6.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Steekterweg 162 zich tot de wijk Steekterbuurt?

Steekterweg 162 is een woonhuis van 87 m² in de wijk Steekterbuurt. De buurt telt 288 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 346 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Steekterweg 162?

Steekterweg 162 is een woonhuis in Steekterbuurt, gebouwd in 1911 (115 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Steekterweg 162 vergeleken met de buurt?

Steekterweg 162 heeft 87 m² woonoppervlakte en 402 m³ inhoud. Het perceel is 325 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Steekterbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €522.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Steekterweg 162 en wat betekent dat?

Steekterweg 162 heeft energielabel G. Geldig tot 2033-12-05. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 79.63 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Steekterweg 162?

Steekterweg 162 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Steekterbuurt?

De wijk Steekterbuurt in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 795 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €522.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Steekterbuurt?

Vanuit Steekterweg 162 in Steekterbuurt bereik je: supermarkt op 3.6 km, basisschool op 2.4 km, huisarts op 2.6 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 1.5 km.