Eindwoning Steekterweg 60 Alphen aan den Rijn

Steekterweg 60, 2407 BG Alphen aan den Rijn

71 m² Bouwjaar 1920 3 kamers 2 slaapkamers Label G

Steekterweg 60 is een eindwoning in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 71 m², een perceel van 100 m² en 3 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €522.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
71 m²
Perceeloppervlakte
100 m²
Inhoud
235 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€225.000 tot €275.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
on_busy_road, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Steekterweg 60

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Steekterweg 60

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Alphen aan den Rijn

Onderwijs

Basisschool

2.4 km
Dagelijks

Supermarkt

3.6 km
Gezondheid

Huisarts

2.6 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4 km
Gezondheid

Apotheek

3.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.6 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

3.7 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

795 Inwoners
335 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
288 Woningvoorraad
€522.000 Gem. woningwaarde Steekterbuurt
84% Koopwoningen
346 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Steekterweg 60

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Steekterweg 60

Wat is de geschatte woningwaarde van Steekterweg 60?

De prijsindicatie voor Steekterweg 60 ligt rond €225.000 tot €275.000. De gemiddelde woningwaarde in Steekterbuurt is €522.000. Dat komt neer op circa €7.352 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Steekterweg 60 zich tot de wijk Steekterbuurt?

Steekterweg 60 is een eindwoning van 71 m² in de wijk Steekterbuurt. De buurt telt 288 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 346 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Steekterweg 60?

Steekterweg 60 is een eindwoning in Steekterbuurt, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Steekterweg 60 vergeleken met de buurt?

Steekterweg 60 heeft 71 m² woonoppervlakte en 235 m³ inhoud. Het perceel is 100 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Steekterbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €522.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Steekterweg 60 en wat betekent dat?

Steekterweg 60 heeft energielabel G. Geldig tot 2027-09-17. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Steekterweg 60?

Steekterweg 60 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Steekterbuurt?

De wijk Steekterbuurt in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 795 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €522.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Steekterbuurt?

Vanuit Steekterweg 60 in Steekterbuurt bereik je: supermarkt op 3.6 km, basisschool op 2.4 km, huisarts op 2.6 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 1.5 km.