Eengezinswoning, vrijstaande woning (bedrijfs- of dienstwoning) Steekterweg 75 B Alphen aan den Rijn

Steekterweg 75 B, 2407 BE Alphen aan den Rijn

140 m² Bouwjaar 2022 3 kamers 2 slaapkamers Label NIET BESCHIKBAAR

Steekterweg 75 B is een eengezinswoning, vrijstaande woning (bedrijfs- of dienstwoning) in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 2022. De woning heeft een woonoppervlakte van 140 m², een perceel van 1556 m² en 3 kamers. Het energielabel is NIET BESCHIKBAAR. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €522.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, vrijstaande woning (bedrijfs- of dienstwoning)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2022
Woonoppervlakte
140 m²
Perceeloppervlakte
1556 m²
Inhoud
450 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€705.000 tot €805.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak
Ligging
Aan rustige weg, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Steekterweg 75 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Steekterweg 75 B

Energielabel

Energieklasse
NIET BESCHIKBAAR
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Basisschool

2.4 km
Dagelijks

Supermarkt

3.6 km
Gezondheid

Huisarts

2.6 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4 km
Gezondheid

Apotheek

3.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.6 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

3.7 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

795 Inwoners
335 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
288 Woningvoorraad
€522.000 Gem. woningwaarde Steekterbuurt
84% Koopwoningen
346 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Steekterweg 75 B

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Steekterweg 75 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Steekterweg 75 B?

De prijsindicatie voor Steekterweg 75 B ligt rond €705.000 tot €805.000. De gemiddelde woningwaarde in Steekterbuurt is €522.000. Dat komt neer op circa €3.729 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Steekterweg 75 B zich tot de wijk Steekterbuurt?

Steekterweg 75 B is een eengezinswoning, vrijstaande woning (bedrijfs- of dienstwoning) van 140 m² in de wijk Steekterbuurt. De buurt telt 288 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 346 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Steekterweg 75 B?

Steekterweg 75 B is een eengezinswoning, vrijstaande woning (bedrijfs- of dienstwoning) in Steekterbuurt, gebouwd in 2022 (4 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Steekterweg 75 B vergeleken met de buurt?

Steekterweg 75 B heeft 140 m² woonoppervlakte en 450 m³ inhoud. Het perceel is 1556 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 47 m² per kamer. In Steekterbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €522.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Steekterweg 75 B en wat betekent dat?

Steekterweg 75 B heeft energielabel NIET BESCHIKBAAR. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Steekterweg 75 B?

Steekterweg 75 B heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Steekterbuurt?

De wijk Steekterbuurt in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 795 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €522.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Steekterbuurt?

Vanuit Steekterweg 75 B in Steekterbuurt bereik je: supermarkt op 3.6 km, basisschool op 2.4 km, huisarts op 2.6 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 1.5 km.