Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1688
- Woonoppervlakte
- 350 m²
- Perceeloppervlakte
- 4100 m²
- Inhoud
- 1600 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 3
Steekterweg 49 is een woonhuis in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1688. De woning heeft een woonoppervlakte van 350 m², een perceel van 4100 m² en 6 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €522.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Steekterweg 49
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.4 kmSupermarkt
3.6 kmHuisarts
2.6 kmTreinstation
4.2 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
1.4 kmMiddelbare school
4 kmApotheek
3.6 kmZiekenhuis
4.6 kmRestaurant
1.2 kmCafé
2.6 kmBibliotheek
3.6 kmBioscoop
3.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Steekterbuurt is €522.000. Dat komt neer op circa €1.491 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSteekterweg 49 is een woonhuis van 350 m² in de wijk Steekterbuurt. De buurt telt 288 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 346 inwoners per km².
Steekterweg 49 is een woonhuis in Steekterbuurt, gebouwd in 1688 (338 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Steekterweg 49 heeft 350 m² woonoppervlakte en 1600 m³ inhoud. Het perceel is 4100 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 58 m² per kamer. In Steekterbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €522.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Steekterweg 49 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.
Steekterweg 49 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Steekterbuurt in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 795 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €522.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Steekterweg 49 in Steekterbuurt bereik je: supermarkt op 3.6 km, basisschool op 2.4 km, huisarts op 2.6 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Steekterweg 49: ziekenhuis op 4.6 km, apotheek op 3.6 km, kinderdagverblijf op 1.4 km, middelbare school op 4 km.