Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1991
- Woonoppervlakte
- 169 m²
- Perceeloppervlakte
- 935 m²
- Inhoud
- 625 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 5
Kortsteekterweg 54 is een woonhuis in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 169 m², een perceel van 935 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €522.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kortsteekterweg 54
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.4 kmSupermarkt
3.6 kmHuisarts
2.6 kmTreinstation
4.2 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
1.4 kmMiddelbare school
4 kmApotheek
3.6 kmZiekenhuis
4.6 kmRestaurant
1.2 kmCafé
2.6 kmBibliotheek
3.6 kmBioscoop
3.7 kmDe prijsindicatie voor Kortsteekterweg 54 ligt rond €585.000 tot €685.000. De gemiddelde woningwaarde in Steekterbuurt is €522.000. Dat komt neer op circa €3.089 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKortsteekterweg 54 is een woonhuis van 169 m² in de wijk Steekterbuurt. De buurt telt 288 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 346 inwoners per km².
Kortsteekterweg 54 is een woonhuis in Steekterbuurt, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Kortsteekterweg 54 heeft 169 m² woonoppervlakte en 625 m³ inhoud. Het perceel is 935 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Steekterbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €522.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kortsteekterweg 54 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-04-02. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Kortsteekterweg 54 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Steekterbuurt in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 795 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €522.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Kortsteekterweg 54 in Steekterbuurt bereik je: supermarkt op 3.6 km, basisschool op 2.4 km, huisarts op 2.6 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kortsteekterweg 54: ziekenhuis op 4.6 km, apotheek op 3.6 km, kinderdagverblijf op 1.4 km, middelbare school op 4 km.