Tussenwoning Kortsteekterweg 49 Alphen aan den Rijn

Kortsteekterweg 49, 2407 AJ Alphen aan den Rijn

66 m² Bouwjaar 1917 4 kamers 3 slaapkamers Label E

Kortsteekterweg 49 is een tussenwoning in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1917. De woning heeft een woonoppervlakte van 66 m², een perceel van 67 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €522.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1917
Woonoppervlakte
66 m²
Perceeloppervlakte
67 m²
Inhoud
247 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€305.000 tot €355.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan vaarwater en landelijk gelegen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Kortsteekterweg 49

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kortsteekterweg 49

Tuin
Ja (12.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

2.4 km
Dagelijks

Supermarkt

3.6 km
Gezondheid

Huisarts

2.6 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4 km
Gezondheid

Apotheek

3.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.6 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

3.7 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

795 Inwoners
335 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
288 Woningvoorraad
€522.000 Gem. woningwaarde Steekterbuurt
84% Koopwoningen
346 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kortsteekterweg 49

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Kortsteekterweg 49

Wat is de geschatte woningwaarde van Kortsteekterweg 49?

De prijsindicatie voor Kortsteekterweg 49 ligt rond €305.000 tot €355.000. De gemiddelde woningwaarde in Steekterbuurt is €522.000. Dat komt neer op circa €7.909 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kortsteekterweg 49 zich tot de wijk Steekterbuurt?

Kortsteekterweg 49 is een tussenwoning van 66 m² in de wijk Steekterbuurt. De buurt telt 288 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 346 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kortsteekterweg 49?

Kortsteekterweg 49 is een tussenwoning in Steekterbuurt, gebouwd in 1917 (109 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kortsteekterweg 49 vergeleken met de buurt?

Kortsteekterweg 49 heeft 66 m² woonoppervlakte en 247 m³ inhoud. Het perceel is 67 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Steekterbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €522.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kortsteekterweg 49 en wat betekent dat?

Kortsteekterweg 49 heeft energielabel E. Geldig tot 2027-02-03. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kortsteekterweg 49?

Kortsteekterweg 49 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 12 m².

Hoe is de woningmarkt in Steekterbuurt?

De wijk Steekterbuurt in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 795 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €522.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Steekterbuurt?