Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1997
- Woonoppervlakte
- 304 m²
Kortsteekterweg 46 D is een woonhuis in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 304 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €522.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kortsteekterweg 46 D
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.4 kmSupermarkt
3.6 kmHuisarts
2.6 kmTreinstation
4.2 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
1.4 kmMiddelbare school
4 kmApotheek
3.6 kmZiekenhuis
4.6 kmRestaurant
1.2 kmCafé
2.6 kmBibliotheek
3.6 kmBioscoop
3.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Steekterbuurt is €522.000. Dat komt neer op circa €1.717 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKortsteekterweg 46 D is een woonhuis van 304 m² in de wijk Steekterbuurt. De buurt telt 288 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 346 inwoners per km².
Kortsteekterweg 46 D is een woonhuis in Steekterbuurt, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Kortsteekterweg 46 D heeft 304 m² woonoppervlakte. In Steekterbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €522.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Steekterbuurt in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 795 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €522.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Kortsteekterweg 46 D in Steekterbuurt bereik je: supermarkt op 3.6 km, basisschool op 2.4 km, huisarts op 2.6 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kortsteekterweg 46 D: ziekenhuis op 4.6 km, apotheek op 3.6 km, kinderdagverblijf op 1.4 km, middelbare school op 4 km.
Recreatie nabij Steekterbuurt: restaurant (1.2 km), cafe (2.6 km).
Een woningrapport voor Kortsteekterweg 46 D bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Steekterbuurt. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1997, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.