Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1983
- Woonoppervlakte
- 31 m²
Brederodestraat 35 is een appartement in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 31 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €369.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Brederodestraat 35
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
3.4 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
1.9 kmRestaurant
0.3 kmCafé
1 kmBibliotheek
0.5 kmBioscoop
0.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Van Boetzelaerstraat is €369.000. Dat komt neer op circa €11.903 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBrederodestraat 35 is een appartement van 31 m² in de wijk Van Boetzelaerstraat. De buurt telt 1.265 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.618 inwoners per km².
Brederodestraat 35 is een appartement in Van Boetzelaerstraat, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Brederodestraat 35 heeft 31 m² woonoppervlakte. In Van Boetzelaerstraat ligt de gemiddelde woningwaarde op €369.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Brederodestraat 35 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-12-06. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.51 kg/jaar.
De wijk Van Boetzelaerstraat in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.820 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €369.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Brederodestraat 35 in Van Boetzelaerstraat bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Brederodestraat 35: ziekenhuis op 1.9 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.6 km.