Portiekflat (appartement) Fazantstraat 106 Alphen aan den Rijn

Fazantstraat 106, 2406 VM Alphen aan den Rijn

72 m² Bouwjaar 1962 3 kamers 2 slaapkamers Label F

Fazantstraat 106 is een portiekflat (appartement) in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1962. De woning heeft een woonoppervlakte van 72 m² en 3 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €299.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1962
Woonoppervlakte
72 m²
Inhoud
227 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€300.000 tot €350.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Beschutte ligging, in centrum, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Fazantstraat 106

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Fazantstraat 106

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
262.01 kWh/m²
Primaire fossiele energie
361.79 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
66.35 kg/m²

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

0.7 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

2435 Inwoners
1340 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1321 Woningvoorraad
€299.000 Gem. woningwaarde Lijsterlaan
56% Koopwoningen
9.782 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Fazantstraat 106

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Fazantstraat 106

Wat is de geschatte woningwaarde van Fazantstraat 106?

De prijsindicatie voor Fazantstraat 106 ligt rond €300.000 tot €350.000. De gemiddelde woningwaarde in Lijsterlaan is €299.000. Dat komt neer op circa €4.153 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Fazantstraat 106 zich tot de wijk Lijsterlaan?

Fazantstraat 106 is een portiekflat (appartement) van 72 m² in de wijk Lijsterlaan. De buurt telt 1.321 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.782 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Fazantstraat 106?

Fazantstraat 106 is een portiekflat (appartement) in Lijsterlaan, gebouwd in 1962 (64 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Fazantstraat 106 vergeleken met de buurt?

Fazantstraat 106 heeft 72 m² woonoppervlakte en 227 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Lijsterlaan ligt de gemiddelde woningwaarde op €299.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Fazantstraat 106 en wat betekent dat?

Fazantstraat 106 heeft energielabel F. Geldig tot 2035-10-09. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 66.35 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Fazantstraat 106?

Fazantstraat 106 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Lijsterlaan?

De wijk Lijsterlaan in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.435 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €299.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lijsterlaan?

Vanuit Fazantstraat 106 in Lijsterlaan bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 1.9 km.