Streetview Bergmolen 14 Alphen aan den Rijn

Bergmolen 14, 2406 KX Alphen aan den Rijn

115 m² Bouwjaar 1988 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Bergmolen 14 is een woonhuis in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 115 m², een perceel van 157 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €477.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1988
Woonoppervlakte
115 m²
Perceeloppervlakte
157 m²
Inhoud
326 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Bergmolen 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bergmolen 14

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
102 kWh/m²
Primaire fossiele energie
135.47 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
15.2%
CO₂-emissie
23.78 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Alphen aan den Rijn

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

2195 Inwoners
845 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
858 Woningvoorraad
€477.000 Gem. woningwaarde Beerendrecht
92% Koopwoningen
5.315 Inwoners per km²

Locatie van Bergmolen 14

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Bergmolen 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Bergmolen 14?

De prijsindicatie voor Bergmolen 14 ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in Beerendrecht is €477.000. Dat komt neer op circa €4.148 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bergmolen 14 zich tot de wijk Beerendrecht?

Bergmolen 14 is een woonhuis van 115 m² in de wijk Beerendrecht. De buurt telt 858 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.315 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bergmolen 14?

Bergmolen 14 is een woonhuis in Beerendrecht, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Bergmolen 14 vergeleken met de buurt?

Bergmolen 14 heeft 115 m² woonoppervlakte en 326 m³ inhoud. Het perceel is 157 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Beerendrecht ligt de gemiddelde woningwaarde op €477.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bergmolen 14 en wat betekent dat?

Bergmolen 14 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-12-24. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.78 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bergmolen 14?

Bergmolen 14 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Beerendrecht?

De wijk Beerendrecht in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.195 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €477.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Beerendrecht?

Vanuit Bergmolen 14 in Beerendrecht bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 0.8 km.