Eengezinswoning, eindwoning Rosmolen 108 Alphen aan den Rijn

Rosmolen 108, 2406 JW Alphen aan den Rijn

110 m² Bouwjaar 1989 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Rosmolen 108 is een eengezinswoning, eindwoning in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 110 m², een perceel van 137 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €477.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1989
Woonoppervlakte
110 m²
Perceeloppervlakte
137 m²
Inhoud
372 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€460.000 tot €510.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Rosmolen 108

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rosmolen 108

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
121.78 kWh/m²
Primaire fossiele energie
172.41 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
18.3%
CO₂-emissie
29.9 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (55.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

2195 Inwoners
845 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
858 Woningvoorraad
€477.000 Gem. woningwaarde Beerendrecht
92% Koopwoningen
5.315 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rosmolen 108

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Rosmolen 108

Wat is de geschatte woningwaarde van Rosmolen 108?

De prijsindicatie voor Rosmolen 108 ligt rond €460.000 tot €510.000. De gemiddelde woningwaarde in Beerendrecht is €477.000. Dat komt neer op circa €4.336 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rosmolen 108 zich tot de wijk Beerendrecht?

Rosmolen 108 is een eengezinswoning, eindwoning van 110 m² in de wijk Beerendrecht. De buurt telt 858 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.315 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rosmolen 108?

Rosmolen 108 is een eengezinswoning, eindwoning in Beerendrecht, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Rosmolen 108 vergeleken met de buurt?

Rosmolen 108 heeft 110 m² woonoppervlakte en 372 m³ inhoud. Het perceel is 137 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Beerendrecht ligt de gemiddelde woningwaarde op €477.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rosmolen 108 en wat betekent dat?

Rosmolen 108 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-05-08. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 29.9 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rosmolen 108?

Rosmolen 108 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 55 m².

Hoe is de woningmarkt in Beerendrecht?

De wijk Beerendrecht in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.195 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €477.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Beerendrecht?

Vanuit Rosmolen 108 in Beerendrecht bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 0.8 km.