Streetview Anslag 11 Alphen aan den Rijn

Anslag 11, 2406 JT Alphen aan den Rijn

275 m² Bouwjaar 1916

Anslag 11 is een woonhuis in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1916. De woning heeft een woonoppervlakte van 275 m² en een perceel van 450 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €477.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1916
Woonoppervlakte
275 m²
Perceeloppervlakte
450 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Anslag 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Alphen aan den Rijn

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

2195 Inwoners
845 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
858 Woningvoorraad
€477.000 Gem. woningwaarde Beerendrecht
92% Koopwoningen
5.315 Inwoners per km²

Locatie van Anslag 11

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Anslag 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Anslag 11?

De gemiddelde woningwaarde in Beerendrecht is €477.000. Dat komt neer op circa €1.735 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Anslag 11 zich tot de wijk Beerendrecht?

Anslag 11 is een woonhuis van 275 m² in de wijk Beerendrecht. De buurt telt 858 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.315 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Anslag 11?

Anslag 11 is een woonhuis in Beerendrecht, gebouwd in 1916 (110 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Anslag 11 vergeleken met de buurt?

Anslag 11 heeft 275 m² woonoppervlakte. Het perceel is 450 m². In Beerendrecht ligt de gemiddelde woningwaarde op €477.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Beerendrecht?

De wijk Beerendrecht in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.195 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €477.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Beerendrecht?

Vanuit Anslag 11 in Beerendrecht bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 0.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Beerendrecht?

Zorg en onderwijs in de buurt van Anslag 11: ziekenhuis op 2.5 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 2.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Beerendrecht?

Recreatie nabij Beerendrecht: restaurant (0.7 km), cafe (1.7 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Anslag 11?