Villa, halfvrijstaande woning Paltrokmolen 79 Alphen aan den Rijn

Paltrokmolen 79, 2406 JS Alphen aan den Rijn

204 m² Bouwjaar 1993 8 kamers 7 slaapkamers Label A

Paltrokmolen 79 is een villa, halfvrijstaande woning in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 204 m², een perceel van 292 m² en 8 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €477.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
204 m²
Perceeloppervlakte
292 m²
Inhoud
712 m³
Kamers
8
Slaapkamers
7
Indicatie vraagprijs
€985.000 tot €1.235.000
Laatst bekende transactie
Periode 2013 tot 2017
Daktype
Dwarskap bedekt met pannen
Ligging
Aan vaarwater, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Paltrokmolen 79

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Paltrokmolen 79

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
101.4 kWh/m²
Primaire fossiele energie
156.21 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
29.18 kg/m²

Tuin
Ja (116.0 m²)

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

2195 Inwoners
845 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
858 Woningvoorraad
€477.000 Gem. woningwaarde Beerendrecht
92% Koopwoningen
5.315 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Paltrokmolen 79

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Paltrokmolen 79

Wat is de geschatte woningwaarde van Paltrokmolen 79?

De prijsindicatie voor Paltrokmolen 79 ligt rond €985.000 tot €1.235.000. De gemiddelde woningwaarde in Beerendrecht is €477.000. Dat komt neer op circa €2.338 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Paltrokmolen 79 zich tot de wijk Beerendrecht?

Paltrokmolen 79 is een villa, halfvrijstaande woning van 204 m² in de wijk Beerendrecht. De buurt telt 858 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.315 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Paltrokmolen 79?

Paltrokmolen 79 is een villa, halfvrijstaande woning in Beerendrecht, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Paltrokmolen 79 vergeleken met de buurt?

Paltrokmolen 79 heeft 204 m² woonoppervlakte en 712 m³ inhoud. Het perceel is 292 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Beerendrecht ligt de gemiddelde woningwaarde op €477.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Paltrokmolen 79 en wat betekent dat?

Paltrokmolen 79 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-11-05. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.18 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Paltrokmolen 79?

Paltrokmolen 79 heeft 8 kamers waarvan 7 slaapkamers. De tuin is 116 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Beerendrecht?

De wijk Beerendrecht in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.195 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €477.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Beerendrecht?

Vanuit Paltrokmolen 79 in Beerendrecht bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 0.8 km.