Streetview Paltrokmolen 117 Alphen aan den Rijn

Paltrokmolen 117, 2406 JS Alphen aan den Rijn

64 m² Bouwjaar 1936 3 kamers 2 slaapkamers Label D

Paltrokmolen 117 is een woonhuis in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1936. De woning heeft een woonoppervlakte van 64 m², een perceel van 40 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €477.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1936
Woonoppervlakte
64 m²
Perceeloppervlakte
40 m²
Inhoud
238 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Paltrokmolen 117

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Paltrokmolen 117

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Alphen aan den Rijn

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

2195 Inwoners
845 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
858 Woningvoorraad
€477.000 Gem. woningwaarde Beerendrecht
92% Koopwoningen
5.315 Inwoners per km²

Locatie van Paltrokmolen 117

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Paltrokmolen 117

Wat is de geschatte woningwaarde van Paltrokmolen 117?

De gemiddelde woningwaarde in Beerendrecht is €477.000. Dat komt neer op circa €7.453 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Paltrokmolen 117 zich tot de wijk Beerendrecht?

Paltrokmolen 117 is een woonhuis van 64 m² in de wijk Beerendrecht. De buurt telt 858 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.315 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Paltrokmolen 117?

Paltrokmolen 117 is een woonhuis in Beerendrecht, gebouwd in 1936 (90 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Paltrokmolen 117 vergeleken met de buurt?

Paltrokmolen 117 heeft 64 m² woonoppervlakte en 238 m³ inhoud. Het perceel is 40 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Beerendrecht ligt de gemiddelde woningwaarde op €477.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Paltrokmolen 117 en wat betekent dat?

Paltrokmolen 117 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-06-20. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Paltrokmolen 117?

Paltrokmolen 117 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Beerendrecht?

De wijk Beerendrecht in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.195 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €477.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Beerendrecht?

Vanuit Paltrokmolen 117 in Beerendrecht bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 0.8 km.