Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1991
- Woonoppervlakte
- 192 m²
- Perceeloppervlakte
- 292 m²
- Inhoud
- 698 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 6
Standaardmolen 32 is een woonhuis in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 192 m², een perceel van 292 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €477.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Standaardmolen 32
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
1.2 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
3.7 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
2.2 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
2.5 kmRestaurant
0.7 kmCafé
1.7 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
1 kmDe prijsindicatie voor Standaardmolen 32 ligt rond €455.000 tot €505.000. De gemiddelde woningwaarde in Beerendrecht is €477.000. Dat komt neer op circa €2.484 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenStandaardmolen 32 is een woonhuis van 192 m² in de wijk Beerendrecht. De buurt telt 858 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.315 inwoners per km².
Standaardmolen 32 is een woonhuis in Beerendrecht, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Standaardmolen 32 heeft 192 m² woonoppervlakte en 698 m³ inhoud. Het perceel is 292 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Beerendrecht ligt de gemiddelde woningwaarde op €477.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Standaardmolen 32 heeft energielabel B. Geldig tot 2026-02-27. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Standaardmolen 32 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers.
De wijk Beerendrecht in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.195 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €477.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Standaardmolen 32 in Beerendrecht bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Standaardmolen 32: ziekenhuis op 2.5 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 2.2 km.