Streetview Hooftstraat 138 A Alphen aan den Rijn

Hooftstraat 138 A, 2406 GN Alphen aan den Rijn

215 m² Bouwjaar 1905 6 kamers 4 slaapkamers Label C

Hooftstraat 138 A is een woonhuis in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 215 m², een perceel van 560 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €299.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1905
Woonoppervlakte
215 m²
Perceeloppervlakte
560 m²
Inhoud
530 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Hooftstraat 138 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hooftstraat 138 A

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Alphen aan den Rijn

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

0.7 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

2435 Inwoners
1340 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1321 Woningvoorraad
€299.000 Gem. woningwaarde Lijsterlaan
56% Koopwoningen
9.782 Inwoners per km²

Locatie van Hooftstraat 138 A

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Hooftstraat 138 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Hooftstraat 138 A?

De prijsindicatie voor Hooftstraat 138 A ligt rond €320.000 tot €370.000. De gemiddelde woningwaarde in Lijsterlaan is €299.000. Dat komt neer op circa €1.391 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hooftstraat 138 A zich tot de wijk Lijsterlaan?

Hooftstraat 138 A is een woonhuis van 215 m² in de wijk Lijsterlaan. De buurt telt 1.321 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.782 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hooftstraat 138 A?

Hooftstraat 138 A is een woonhuis in Lijsterlaan, gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hooftstraat 138 A vergeleken met de buurt?

Hooftstraat 138 A heeft 215 m² woonoppervlakte en 530 m³ inhoud. Het perceel is 560 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Lijsterlaan ligt de gemiddelde woningwaarde op €299.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hooftstraat 138 A en wat betekent dat?

Hooftstraat 138 A heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Hooftstraat 138 A?

Hooftstraat 138 A heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Lijsterlaan?

De wijk Lijsterlaan in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.435 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €299.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lijsterlaan?

Vanuit Hooftstraat 138 A in Lijsterlaan bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 1.9 km.