Herenhuis, tussenwoning Hooftstraat 207 Alphen aan den Rijn

Hooftstraat 207, 2406 GH Alphen aan den Rijn

124 m² Bouwjaar 1950 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Hooftstraat 207 is een herenhuis, tussenwoning in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 124 m², een perceel van 78 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €353.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1950
Woonoppervlakte
124 m²
Perceeloppervlakte
78 m²
Inhoud
461 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan vaarwater, aan water, in centrum en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Hooftstraat 207

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hooftstraat 207

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
176.58 kWh/m²
Primaire fossiele energie
253.16 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
46.54 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dubbel glas, grotendeels dubbelglas en HR-glas

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (17.0 m²)

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

1785 Inwoners
795 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
786 Woningvoorraad
€353.000 Gem. woningwaarde Nieuwe Sloot
71% Koopwoningen
6.707 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hooftstraat 207

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Hooftstraat 207

Wat is de geschatte woningwaarde van Hooftstraat 207?

De prijsindicatie voor Hooftstraat 207 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuwe Sloot is €353.000. Dat komt neer op circa €2.847 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hooftstraat 207 zich tot de wijk Nieuwe Sloot?

Hooftstraat 207 is een herenhuis, tussenwoning van 124 m² in de wijk Nieuwe Sloot. De buurt telt 786 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.707 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hooftstraat 207?

Hooftstraat 207 is een herenhuis, tussenwoning in Nieuwe Sloot, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Hooftstraat 207 vergeleken met de buurt?

Hooftstraat 207 heeft 124 m² woonoppervlakte en 461 m³ inhoud. Het perceel is 78 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Nieuwe Sloot ligt de gemiddelde woningwaarde op €353.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hooftstraat 207 en wat betekent dat?

Hooftstraat 207 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-08-14. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 46.54 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hooftstraat 207?

Hooftstraat 207 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 17 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Nieuwe Sloot?

De wijk Nieuwe Sloot in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.785 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €353.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuwe Sloot?

Vanuit Hooftstraat 207 in Nieuwe Sloot bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 2.4 km.