Maisonnette (appartement) Blijenbergstraat 18 Alphen aan den Rijn

Blijenbergstraat 18, 2406 GB Alphen aan den Rijn

122 m² Bouwjaar 1954 5 kamers 3 slaapkamers Label D

Blijenbergstraat 18 is een maisonnette (appartement) in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1954. De woning heeft een woonoppervlakte van 122 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €299.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1954
Woonoppervlakte
122 m²
Inhoud
344 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€325.000 tot €375.000
Laatst bekende transactie
Periode 2017 tot 2020
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Blijenbergstraat 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Blijenbergstraat 18

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
177.27 kWh/m²
Primaire fossiele energie
258.47 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
47.44 kg/m²

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

0.7 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

2435 Inwoners
1340 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1321 Woningvoorraad
€299.000 Gem. woningwaarde Lijsterlaan
56% Koopwoningen
9.782 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Blijenbergstraat 18

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Blijenbergstraat 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Blijenbergstraat 18?

De prijsindicatie voor Blijenbergstraat 18 ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in Lijsterlaan is €299.000. Dat komt neer op circa €2.451 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Blijenbergstraat 18 zich tot de wijk Lijsterlaan?

Blijenbergstraat 18 is een maisonnette (appartement) van 122 m² in de wijk Lijsterlaan. De buurt telt 1.321 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.782 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Blijenbergstraat 18?

Blijenbergstraat 18 is een maisonnette (appartement) in Lijsterlaan, gebouwd in 1954 (72 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Blijenbergstraat 18 vergeleken met de buurt?

Blijenbergstraat 18 heeft 122 m² woonoppervlakte en 344 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Lijsterlaan ligt de gemiddelde woningwaarde op €299.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Blijenbergstraat 18 en wat betekent dat?

Blijenbergstraat 18 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-10-15. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 47.44 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Blijenbergstraat 18?

Blijenbergstraat 18 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Lijsterlaan?

De wijk Lijsterlaan in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.435 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €299.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lijsterlaan?

Vanuit Blijenbergstraat 18 in Lijsterlaan bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 1.9 km.