Galerijflat Ortolaanstraat 37 Alphen aan den Rijn

Ortolaanstraat 37, 2406 DX Alphen aan den Rijn

81 m² Bouwjaar 2005 3 kamers 2 slaapkamers Label A+

Ortolaanstraat 37 is een galerijflat in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 81 m² en 3 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €299.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
81 m²
Inhoud
250 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€375.000 tot €425.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Ortolaanstraat 37

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ortolaanstraat 37

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
87.06 kWh/m²
Primaire fossiele energie
104.09 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
19.19 kg/m²

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

0.7 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

2435 Inwoners
1340 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1321 Woningvoorraad
€299.000 Gem. woningwaarde Lijsterlaan
56% Koopwoningen
9.782 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ortolaanstraat 37

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Ortolaanstraat 37

Wat is de geschatte woningwaarde van Ortolaanstraat 37?

De prijsindicatie voor Ortolaanstraat 37 ligt rond €375.000 tot €425.000. De gemiddelde woningwaarde in Lijsterlaan is €299.000. Dat komt neer op circa €3.691 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ortolaanstraat 37 zich tot de wijk Lijsterlaan?

Ortolaanstraat 37 is een galerijflat van 81 m² in de wijk Lijsterlaan. De buurt telt 1.321 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.782 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ortolaanstraat 37?

Ortolaanstraat 37 is een galerijflat in Lijsterlaan, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Ortolaanstraat 37 vergeleken met de buurt?

Ortolaanstraat 37 heeft 81 m² woonoppervlakte en 250 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Lijsterlaan ligt de gemiddelde woningwaarde op €299.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ortolaanstraat 37 en wat betekent dat?

Ortolaanstraat 37 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-11-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 19.19 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ortolaanstraat 37?

Ortolaanstraat 37 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Lijsterlaan?

De wijk Lijsterlaan in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.435 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €299.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lijsterlaan?

Vanuit Ortolaanstraat 37 in Lijsterlaan bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 1.9 km.