Streetview Swaenswijkplaats 31 Alphen aan den Rijn

Swaenswijkplaats 31, 2406 DG Alphen aan den Rijn

167 m² Bouwjaar 2007 Label A

Swaenswijkplaats 31 is een appartement in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 167 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €369.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
167 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Swaenswijkplaats 31

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Swaenswijkplaats 31

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Alphen aan den Rijn

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

0.4 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

2820 Inwoners
1290 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1265 Woningvoorraad
€369.000 Gem. woningwaarde Van Boetzelaerstraat
75% Koopwoningen
7.618 Inwoners per km²

Locatie van Swaenswijkplaats 31

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Swaenswijkplaats 31

Wat is de geschatte woningwaarde van Swaenswijkplaats 31?

De gemiddelde woningwaarde in Van Boetzelaerstraat is €369.000. Dat komt neer op circa €2.210 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Swaenswijkplaats 31 zich tot de wijk Van Boetzelaerstraat?

Swaenswijkplaats 31 is een appartement van 167 m² in de wijk Van Boetzelaerstraat. De buurt telt 1.265 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.618 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Swaenswijkplaats 31?

Swaenswijkplaats 31 is een appartement in Van Boetzelaerstraat, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Swaenswijkplaats 31 vergeleken met de buurt?

Swaenswijkplaats 31 heeft 167 m² woonoppervlakte. In Van Boetzelaerstraat ligt de gemiddelde woningwaarde op €369.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Swaenswijkplaats 31 en wat betekent dat?

Swaenswijkplaats 31 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-03-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Van Boetzelaerstraat?

De wijk Van Boetzelaerstraat in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.820 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €369.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Van Boetzelaerstraat?

Vanuit Swaenswijkplaats 31 in Van Boetzelaerstraat bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Van Boetzelaerstraat?