Streetview Rozenstraat 10 Alphen aan den Rijn

Rozenstraat 10, 2406 BK Alphen aan den Rijn

334 m²

Rozenstraat 10 is een woonhuis in Alphen aan den Rijn. De woning heeft een woonoppervlakte van 334 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €369.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Woonoppervlakte
334 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Rozenstraat 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Alphen aan den Rijn

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

0.4 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

2820 Inwoners
1290 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1265 Woningvoorraad
€369.000 Gem. woningwaarde Van Boetzelaerstraat
75% Koopwoningen
7.618 Inwoners per km²

Locatie van Rozenstraat 10

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Rozenstraat 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Rozenstraat 10?

De gemiddelde woningwaarde in Van Boetzelaerstraat is €369.000. Dat komt neer op circa €1.105 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rozenstraat 10 zich tot de wijk Van Boetzelaerstraat?

Rozenstraat 10 is een woonhuis van 334 m² in de wijk Van Boetzelaerstraat. De buurt telt 1.265 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.618 inwoners per km².

Hoe groot is Rozenstraat 10 vergeleken met de buurt?

Rozenstraat 10 heeft 334 m² woonoppervlakte. In Van Boetzelaerstraat ligt de gemiddelde woningwaarde op €369.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Van Boetzelaerstraat?

De wijk Van Boetzelaerstraat in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.820 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €369.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Van Boetzelaerstraat?

Vanuit Rozenstraat 10 in Van Boetzelaerstraat bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Van Boetzelaerstraat?

Zorg en onderwijs in de buurt van Rozenstraat 10: ziekenhuis op 1.9 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Van Boetzelaerstraat?

Recreatie nabij Van Boetzelaerstraat: restaurant (0.3 km), cafe (1 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Rozenstraat 10?

Een woningrapport voor Rozenstraat 10 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Van Boetzelaerstraat. Inclusief een gebrekenscan, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.