Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1990
- Woonoppervlakte
- 46 m²
Raadhuisstraat 94 E is een appartement in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 46 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €369.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Raadhuisstraat 94 E
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
3.4 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
1.9 kmRestaurant
0.3 kmCafé
1 kmBibliotheek
0.5 kmBioscoop
0.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Van Boetzelaerstraat is €369.000. Dat komt neer op circa €8.022 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRaadhuisstraat 94 E is een appartement van 46 m² in de wijk Van Boetzelaerstraat. De buurt telt 1.265 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.618 inwoners per km².
Raadhuisstraat 94 E is een appartement in Van Boetzelaerstraat, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Raadhuisstraat 94 E heeft 46 m² woonoppervlakte. In Van Boetzelaerstraat ligt de gemiddelde woningwaarde op €369.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Raadhuisstraat 94 E heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
De wijk Van Boetzelaerstraat in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.820 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €369.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Raadhuisstraat 94 E in Van Boetzelaerstraat bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Raadhuisstraat 94 E: ziekenhuis op 1.9 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.6 km.
Recreatie nabij Van Boetzelaerstraat: restaurant (0.3 km), cafe (1 km).