Streetview Jan van Henegouwenstraat 19 Alphen aan den Rijn

Jan van Henegouwenstraat 19, 2405 ZP Alphen aan den Rijn

82 m² Bouwjaar 1991 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Jan van Henegouwenstraat 19 is een appartement in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 82 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €409.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
82 m²
Inhoud
259 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Jan van Henegouwenstraat 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jan van Henegouwenstraat 19

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
88.32 kWh/m²
Primaire fossiele energie
136.91 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
25.77 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Alphen aan den Rijn

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

2.4 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

1495 Inwoners
605 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
603 Woningvoorraad
€409.000 Gem. woningwaarde Gouwsluis
96% Koopwoningen
7.202 Inwoners per km²

Locatie van Jan van Henegouwenstraat 19

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Jan van Henegouwenstraat 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan van Henegouwenstraat 19?

De gemiddelde woningwaarde in Gouwsluis is €409.000. Dat komt neer op circa €4.988 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan van Henegouwenstraat 19 zich tot de wijk Gouwsluis?

Jan van Henegouwenstraat 19 is een appartement van 82 m² in de wijk Gouwsluis. De buurt telt 603 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.202 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jan van Henegouwenstraat 19?

Jan van Henegouwenstraat 19 is een appartement in Gouwsluis, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Jan van Henegouwenstraat 19 vergeleken met de buurt?

Jan van Henegouwenstraat 19 heeft 82 m² woonoppervlakte en 259 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Gouwsluis ligt de gemiddelde woningwaarde op €409.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jan van Henegouwenstraat 19 en wat betekent dat?

Jan van Henegouwenstraat 19 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-02-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.77 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jan van Henegouwenstraat 19?

Jan van Henegouwenstraat 19 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Gouwsluis?

De wijk Gouwsluis in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.495 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €409.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gouwsluis?

Vanuit Jan van Henegouwenstraat 19 in Gouwsluis bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 2.4 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 1.2 km.