Streetview Jan van Henegouwenstraat 34 Alphen aan den Rijn

Jan van Henegouwenstraat 34, 2405 ZJ Alphen aan den Rijn

138 m² Bouwjaar 1990 Label C

Jan van Henegouwenstraat 34 is een woonhuis in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 138 m² en een perceel van 131 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €409.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
138 m²
Perceeloppervlakte
131 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Jan van Henegouwenstraat 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jan van Henegouwenstraat 34

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Alphen aan den Rijn

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

2.4 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

1495 Inwoners
605 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
603 Woningvoorraad
€409.000 Gem. woningwaarde Gouwsluis
96% Koopwoningen
7.202 Inwoners per km²

Locatie van Jan van Henegouwenstraat 34

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Jan van Henegouwenstraat 34

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan van Henegouwenstraat 34?

De prijsindicatie voor Jan van Henegouwenstraat 34 ligt rond €190.000 tot €240.000. De gemiddelde woningwaarde in Gouwsluis is €409.000. Dat komt neer op circa €2.964 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan van Henegouwenstraat 34 zich tot de wijk Gouwsluis?

Jan van Henegouwenstraat 34 is een woonhuis van 138 m² in de wijk Gouwsluis. De buurt telt 603 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.202 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jan van Henegouwenstraat 34?

Jan van Henegouwenstraat 34 is een woonhuis in Gouwsluis, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Jan van Henegouwenstraat 34 vergeleken met de buurt?

Jan van Henegouwenstraat 34 heeft 138 m² woonoppervlakte. Het perceel is 131 m². In Gouwsluis ligt de gemiddelde woningwaarde op €409.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jan van Henegouwenstraat 34 en wat betekent dat?

Jan van Henegouwenstraat 34 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-31. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Gouwsluis?

De wijk Gouwsluis in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.495 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €409.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gouwsluis?

Vanuit Jan van Henegouwenstraat 34 in Gouwsluis bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 2.4 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Gouwsluis?