Eengezinswoning, tussenwoning Van Dijkstraat 25 Alphen aan den Rijn

Van Dijkstraat 25, 2405 XE Alphen aan den Rijn

109 m² Bouwjaar 1933 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Van Dijkstraat 25 is een eengezinswoning, tussenwoning in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 109 m², een perceel van 162 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €393.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1933
Woonoppervlakte
109 m²
Perceeloppervlakte
162 m²
Inhoud
388 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€500.000 tot €600.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Van Dijkstraat 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Dijkstraat 25

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
171.47 kWh/m²
Primaire fossiele energie
241.78 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
12.3%
CO₂-emissie
43.92 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en open haard
Isolatie
Dubbel glas, muurisolatie en voorzetramen

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (75.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.2 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

1290 Inwoners
540 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
544 Woningvoorraad
€393.000 Gem. woningwaarde Hazeveld
83% Koopwoningen
7.683 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van Dijkstraat 25

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Van Dijkstraat 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Dijkstraat 25?

De prijsindicatie voor Van Dijkstraat 25 ligt rond €500.000 tot €600.000. De gemiddelde woningwaarde in Hazeveld is €393.000. Dat komt neer op circa €3.606 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Dijkstraat 25 zich tot de wijk Hazeveld?

Van Dijkstraat 25 is een eengezinswoning, tussenwoning van 109 m² in de wijk Hazeveld. De buurt telt 544 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.683 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Dijkstraat 25?

Van Dijkstraat 25 is een eengezinswoning, tussenwoning in Hazeveld, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Van Dijkstraat 25 vergeleken met de buurt?

Van Dijkstraat 25 heeft 109 m² woonoppervlakte en 388 m³ inhoud. Het perceel is 162 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Hazeveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €393.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Dijkstraat 25 en wat betekent dat?

Van Dijkstraat 25 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-05-20. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.92 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Dijkstraat 25?

Van Dijkstraat 25 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 75 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Hazeveld?

De wijk Hazeveld in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.290 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €393.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hazeveld?