Vrijstaande woning Emmalaan 134 Alphen aan den Rijn

Emmalaan 134, 2405 GE Alphen aan den Rijn

254 m² Bouwjaar 1972 8 kamers 6 slaapkamers Label E

Emmalaan 134 is een vrijstaande woning in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 254 m², een perceel van 825 m² en 8 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €289.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
254 m²
Perceeloppervlakte
825 m²
Inhoud
1281 m³
Kamers
8
Slaapkamers
6
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€1.605.000 tot €1.855.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Emmalaan 134

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Emmalaan 134

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
206.09 kWh/m²
Primaire fossiele energie
319.19 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
58.73 kg/m²

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

2580 Inwoners
1270 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1255 Woningvoorraad
€289.000 Gem. woningwaarde Emmalaan
45% Koopwoningen
8.953 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Emmalaan 134

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Emmalaan 134

Wat is de geschatte woningwaarde van Emmalaan 134?

De prijsindicatie voor Emmalaan 134 ligt rond €1.605.000 tot €1.855.000. De gemiddelde woningwaarde in Emmalaan is €289.000. Dat komt neer op circa €1.138 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Emmalaan 134 zich tot de wijk Emmalaan?

Emmalaan 134 is een vrijstaande woning van 254 m² in de wijk Emmalaan. De buurt telt 1.255 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.953 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Emmalaan 134?

Emmalaan 134 is een vrijstaande woning in Emmalaan, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Emmalaan 134 vergeleken met de buurt?

Emmalaan 134 heeft 254 m² woonoppervlakte en 1281 m³ inhoud. Het perceel is 825 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Emmalaan ligt de gemiddelde woningwaarde op €289.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Emmalaan 134 en wat betekent dat?

Emmalaan 134 heeft energielabel E. Geldig tot 2036-01-16. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 58.73 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Emmalaan 134?

Emmalaan 134 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Emmalaan?

De wijk Emmalaan in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.580 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €289.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Emmalaan?

Vanuit Emmalaan 134 in Emmalaan bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 2.6 km.