Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1980
- Woonoppervlakte
- 179 m²
- Perceeloppervlakte
- 115 m²
Arubastraat 32 is een woonhuis in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 179 m² en een perceel van 115 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €393.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Arubastraat 32
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
1.9 kmSnelweg oprit
2.9 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
2.1 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
2.1 kmDe prijsindicatie voor Arubastraat 32 ligt rond €390.000 tot €440.000. De gemiddelde woningwaarde in Burgemeester Visserpark is €393.000. Dat komt neer op circa €2.196 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenArubastraat 32 is een woonhuis van 179 m² in de wijk Burgemeester Visserpark. De buurt telt 722 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.228 inwoners per km².
Arubastraat 32 is een woonhuis in Burgemeester Visserpark, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Arubastraat 32 heeft 179 m² woonoppervlakte. Het perceel is 115 m². In Burgemeester Visserpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €393.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Burgemeester Visserpark in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.510 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €393.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Arubastraat 32 in Burgemeester Visserpark bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 2.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Arubastraat 32: ziekenhuis op 2.1 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 0.7 km.
Recreatie nabij Burgemeester Visserpark: restaurant (0.6 km), cafe (0.3 km).
De prijsindicatie ligt rond €390.000 tot €440.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Burgemeester Visserpark is €393.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.