Benedenwoning (appartement) Frederik Hendrikstraat 86 Alphen aan den Rijn

Frederik Hendrikstraat 86, 2405 EV Alphen aan den Rijn

68 m² Bouwjaar 1964 3 kamers 2 slaapkamers Label E

Frederik Hendrikstraat 86 is een benedenwoning (appartement) in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 68 m² en 3 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €393.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
68 m²
Inhoud
252 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€295.000 tot €345.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Frederik Hendrikstraat 86

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Frederik Hendrikstraat 86

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
214.92 kWh/m²
Primaire fossiele energie
317.61 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
58.42 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming

Tuin
Ja (77.0 m²)

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

1510 Inwoners
735 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
722 Woningvoorraad
€393.000 Gem. woningwaarde Burgemeester Visserpark
72% Koopwoningen
6.228 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Frederik Hendrikstraat 86

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Frederik Hendrikstraat 86

Wat is de geschatte woningwaarde van Frederik Hendrikstraat 86?

De prijsindicatie voor Frederik Hendrikstraat 86 ligt rond €295.000 tot €345.000. De gemiddelde woningwaarde in Burgemeester Visserpark is €393.000. Dat komt neer op circa €5.779 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Frederik Hendrikstraat 86 zich tot de wijk Burgemeester Visserpark?

Frederik Hendrikstraat 86 is een benedenwoning (appartement) van 68 m² in de wijk Burgemeester Visserpark. De buurt telt 722 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.228 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Frederik Hendrikstraat 86?

Frederik Hendrikstraat 86 is een benedenwoning (appartement) in Burgemeester Visserpark, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Frederik Hendrikstraat 86 vergeleken met de buurt?

Frederik Hendrikstraat 86 heeft 68 m² woonoppervlakte en 252 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Burgemeester Visserpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €393.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Frederik Hendrikstraat 86 en wat betekent dat?

Frederik Hendrikstraat 86 heeft energielabel E. Geldig tot 2032-02-16. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 58.42 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Frederik Hendrikstraat 86?

Frederik Hendrikstraat 86 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 77 m².

Hoe is de woningmarkt in Burgemeester Visserpark?

De wijk Burgemeester Visserpark in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.510 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €393.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.