Streetview Wilhelminalaan 58 B Alphen aan den Rijn

Wilhelminalaan 58 B, 2405 EE Alphen aan den Rijn

113 m² Bouwjaar 1994 5 kamers 3 slaapkamers Label B

Wilhelminalaan 58 B is een woonhuis in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 113 m², een perceel van 108 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €393.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
113 m²
Perceeloppervlakte
108 m²
Inhoud
485 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Wilhelminalaan 58 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wilhelminalaan 58 B

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Alphen aan den Rijn

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

1510 Inwoners
735 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
722 Woningvoorraad
€393.000 Gem. woningwaarde Burgemeester Visserpark
72% Koopwoningen
6.228 Inwoners per km²

Locatie van Wilhelminalaan 58 B

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Wilhelminalaan 58 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Wilhelminalaan 58 B?

De prijsindicatie voor Wilhelminalaan 58 B ligt rond €380.000 tot €430.000. De gemiddelde woningwaarde in Burgemeester Visserpark is €393.000. Dat komt neer op circa €3.478 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wilhelminalaan 58 B zich tot de wijk Burgemeester Visserpark?

Wilhelminalaan 58 B is een woonhuis van 113 m² in de wijk Burgemeester Visserpark. De buurt telt 722 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.228 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wilhelminalaan 58 B?

Wilhelminalaan 58 B is een woonhuis in Burgemeester Visserpark, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Wilhelminalaan 58 B vergeleken met de buurt?

Wilhelminalaan 58 B heeft 113 m² woonoppervlakte en 485 m³ inhoud. Het perceel is 108 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Burgemeester Visserpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €393.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wilhelminalaan 58 B en wat betekent dat?

Wilhelminalaan 58 B heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Wilhelminalaan 58 B?

Wilhelminalaan 58 B heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Burgemeester Visserpark?

De wijk Burgemeester Visserpark in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.510 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €393.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Burgemeester Visserpark?

Vanuit Wilhelminalaan 58 B in Burgemeester Visserpark bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 2.9 km.