Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1904
- Woonoppervlakte
- 294 m²
- Perceeloppervlakte
- 496 m²
- Inhoud
- 954 m³
- Kamers
- 8
- Slaapkamers
- 5
Wilhelminalaan 71 is een woonhuis in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1904. De woning heeft een woonoppervlakte van 294 m², een perceel van 496 m² en 8 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €393.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Wilhelminalaan 71
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
1.9 kmSnelweg oprit
2.9 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
2.1 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
2.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Burgemeester Visserpark is €393.000. Dat komt neer op circa €1.337 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWilhelminalaan 71 is een woonhuis van 294 m² in de wijk Burgemeester Visserpark. De buurt telt 722 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.228 inwoners per km².
Wilhelminalaan 71 is een woonhuis in Burgemeester Visserpark, gebouwd in 1904 (122 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Wilhelminalaan 71 heeft 294 m² woonoppervlakte en 954 m³ inhoud. Het perceel is 496 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Burgemeester Visserpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €393.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Wilhelminalaan 71 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-09-23. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Wilhelminalaan 71 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Burgemeester Visserpark in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.510 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €393.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Wilhelminalaan 71 in Burgemeester Visserpark bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 2.9 km.