Herenhuis, hoekwoning Wilhelminalaan 45 Alphen aan den Rijn

Wilhelminalaan 45, 2405 EC Alphen aan den Rijn

201 m² Bouwjaar 1928 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Wilhelminalaan 45 is een herenhuis, hoekwoning in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 201 m², een perceel van 195 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €393.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1928
Woonoppervlakte
201 m²
Perceeloppervlakte
195 m²
Inhoud
731 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€740.000 tot €840.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Schilddak bedekt met pannen
Ligging
In centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Wilhelminalaan 45

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wilhelminalaan 45

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
148.64 kWh/m²
Primaire fossiele energie
194.81 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
10.8%
CO₂-emissie
34.87 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (52.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Alphen aan den Rijn

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

1510 Inwoners
735 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
722 Woningvoorraad
€393.000 Gem. woningwaarde Burgemeester Visserpark
72% Koopwoningen
6.228 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wilhelminalaan 45

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Wilhelminalaan 45

Wat is de geschatte woningwaarde van Wilhelminalaan 45?

De prijsindicatie voor Wilhelminalaan 45 ligt rond €740.000 tot €840.000. De gemiddelde woningwaarde in Burgemeester Visserpark is €393.000. Dat komt neer op circa €1.955 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wilhelminalaan 45 zich tot de wijk Burgemeester Visserpark?

Wilhelminalaan 45 is een herenhuis, hoekwoning van 201 m² in de wijk Burgemeester Visserpark. De buurt telt 722 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.228 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wilhelminalaan 45?

Wilhelminalaan 45 is een herenhuis, hoekwoning in Burgemeester Visserpark, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Wilhelminalaan 45 vergeleken met de buurt?

Wilhelminalaan 45 heeft 201 m² woonoppervlakte en 731 m³ inhoud. Het perceel is 195 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Burgemeester Visserpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €393.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wilhelminalaan 45 en wat betekent dat?

Wilhelminalaan 45 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-11-26. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 34.87 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wilhelminalaan 45?

Wilhelminalaan 45 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 52 m².

Hoe is de woningmarkt in Burgemeester Visserpark?

De wijk Burgemeester Visserpark in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.510 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €393.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Burgemeester Visserpark?