Portiekflat (appartement) Julianastraat 123 Alphen aan den Rijn

Julianastraat 123, 2405 CG Alphen aan den Rijn

106 m² Bouwjaar 2005 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Julianastraat 123 is een portiekflat (appartement) in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 106 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €393.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
106 m²
Inhoud
210 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Julianastraat 123

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Julianastraat 123

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
110.21 kWh/m²
Primaire fossiele energie
137.06 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
25.43 kg/m²

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

1510 Inwoners
735 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
722 Woningvoorraad
€393.000 Gem. woningwaarde Burgemeester Visserpark
72% Koopwoningen
6.228 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Julianastraat 123

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Julianastraat 123

Wat is de geschatte woningwaarde van Julianastraat 123?

De prijsindicatie voor Julianastraat 123 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Burgemeester Visserpark is €393.000. Dat komt neer op circa €3.708 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Julianastraat 123 zich tot de wijk Burgemeester Visserpark?

Julianastraat 123 is een portiekflat (appartement) van 106 m² in de wijk Burgemeester Visserpark. De buurt telt 722 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.228 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Julianastraat 123?

Julianastraat 123 is een portiekflat (appartement) in Burgemeester Visserpark, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Julianastraat 123 vergeleken met de buurt?

Julianastraat 123 heeft 106 m² woonoppervlakte en 210 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Burgemeester Visserpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €393.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Julianastraat 123 en wat betekent dat?

Julianastraat 123 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-04-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.43 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Julianastraat 123?

Julianastraat 123 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Burgemeester Visserpark?

De wijk Burgemeester Visserpark in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.510 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €393.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Burgemeester Visserpark?