Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 2005
- Woonoppervlakte
- 166 m²
Pieter Doelmanstraat 13 G is een appartement in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 166 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €393.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Pieter Doelmanstraat 13 G
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
1.9 kmSnelweg oprit
2.9 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
2.1 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
2.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Burgemeester Visserpark is €393.000. Dat komt neer op circa €2.367 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPieter Doelmanstraat 13 G is een appartement van 166 m² in de wijk Burgemeester Visserpark. De buurt telt 722 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.228 inwoners per km².
Pieter Doelmanstraat 13 G is een appartement in Burgemeester Visserpark, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Pieter Doelmanstraat 13 G heeft 166 m² woonoppervlakte. In Burgemeester Visserpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €393.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Pieter Doelmanstraat 13 G heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
De wijk Burgemeester Visserpark in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.510 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €393.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Pieter Doelmanstraat 13 G in Burgemeester Visserpark bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 2.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Pieter Doelmanstraat 13 G: ziekenhuis op 2.1 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 0.7 km.