Streetview Castellumstraat 3 Alphen aan den Rijn

Castellumstraat 3, 2405 CB Alphen aan den Rijn

177 m² Bouwjaar 1990 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Castellumstraat 3 is een appartement in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 177 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €255.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
177 m²
Inhoud
495 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Castellumstraat 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Castellumstraat 3

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Alphen aan den Rijn

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

1305 Inwoners
795 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
867 Woningvoorraad
€255.000 Gem. woningwaarde Paradijslaan
25% Koopwoningen
6.306 Inwoners per km²

Locatie van Castellumstraat 3

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Castellumstraat 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Castellumstraat 3?

De prijsindicatie voor Castellumstraat 3 ligt rond €405.000 tot €455.000. De gemiddelde woningwaarde in Paradijslaan is €255.000. Dat komt neer op circa €1.441 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Castellumstraat 3 zich tot de wijk Paradijslaan?

Castellumstraat 3 is een appartement van 177 m² in de wijk Paradijslaan. De buurt telt 867 woningen. Daarvan is 25% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.306 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Castellumstraat 3?

Castellumstraat 3 is een appartement in Paradijslaan, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Castellumstraat 3 vergeleken met de buurt?

Castellumstraat 3 heeft 177 m² woonoppervlakte en 495 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 44 m² per kamer. In Paradijslaan ligt de gemiddelde woningwaarde op €255.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Castellumstraat 3 en wat betekent dat?

Castellumstraat 3 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-10-17. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Castellumstraat 3?

Castellumstraat 3 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Paradijslaan?

De wijk Paradijslaan in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.305 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €255.000, 25% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Paradijslaan?

Vanuit Castellumstraat 3 in Paradijslaan bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2 km.