Streetview Conradstraat 67 Alphen aan den Rijn

Conradstraat 67, 2405 BB Alphen aan den Rijn

344 m² Bouwjaar 1991 7 kamers 6 slaapkamers Label B

Conradstraat 67 is een woonhuis in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 344 m², een perceel van 973 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €393.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
344 m²
Perceeloppervlakte
973 m²
Inhoud
1363 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Conradstraat 67

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Conradstraat 67

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Alphen aan den Rijn

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.2 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

1290 Inwoners
540 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
544 Woningvoorraad
€393.000 Gem. woningwaarde Hazeveld
83% Koopwoningen
7.683 Inwoners per km²

Locatie van Conradstraat 67

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Conradstraat 67

Wat is de geschatte woningwaarde van Conradstraat 67?

De prijsindicatie voor Conradstraat 67 ligt rond €920.000 tot €1.020.000. De gemiddelde woningwaarde in Hazeveld is €393.000. Dat komt neer op circa €1.142 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Conradstraat 67 zich tot de wijk Hazeveld?

Conradstraat 67 is een woonhuis van 344 m² in de wijk Hazeveld. De buurt telt 544 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.683 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Conradstraat 67?

Conradstraat 67 is een woonhuis in Hazeveld, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Conradstraat 67 vergeleken met de buurt?

Conradstraat 67 heeft 344 m² woonoppervlakte en 1363 m³ inhoud. Het perceel is 973 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 49 m² per kamer. In Hazeveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €393.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Conradstraat 67 en wat betekent dat?

Conradstraat 67 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Conradstraat 67?

Conradstraat 67 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Hazeveld?

De wijk Hazeveld in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.290 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €393.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hazeveld?

Vanuit Conradstraat 67 in Hazeveld bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Hazeveld?