Streetview Prins Hendrikstraat 58 E Alphen aan den Rijn

Prins Hendrikstraat 58 E, 2405 AK Alphen aan den Rijn

32 m² Bouwjaar 1935

Prins Hendrikstraat 58 E is een appartement in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 32 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €393.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
32 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Prins Hendrikstraat 58 E

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Alphen aan den Rijn

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.2 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

1290 Inwoners
540 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
544 Woningvoorraad
€393.000 Gem. woningwaarde Hazeveld
83% Koopwoningen
7.683 Inwoners per km²

Locatie van Prins Hendrikstraat 58 E

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Prins Hendrikstraat 58 E

Wat is de geschatte woningwaarde van Prins Hendrikstraat 58 E?

De gemiddelde woningwaarde in Hazeveld is €393.000. Dat komt neer op circa €12.281 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prins Hendrikstraat 58 E zich tot de wijk Hazeveld?

Prins Hendrikstraat 58 E is een appartement van 32 m² in de wijk Hazeveld. De buurt telt 544 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.683 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prins Hendrikstraat 58 E?

Prins Hendrikstraat 58 E is een appartement in Hazeveld, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Prins Hendrikstraat 58 E vergeleken met de buurt?

Prins Hendrikstraat 58 E heeft 32 m² woonoppervlakte. In Hazeveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €393.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Hazeveld?

De wijk Hazeveld in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.290 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €393.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hazeveld?

Vanuit Prins Hendrikstraat 58 E in Hazeveld bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Hazeveld?

Zorg en onderwijs in de buurt van Prins Hendrikstraat 58 E: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Hazeveld?

Recreatie nabij Hazeveld: restaurant (0.2 km), cafe (0.3 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Prins Hendrikstraat 58 E?