Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1958
- Woonoppervlakte
- 173 m²
- Perceeloppervlakte
- 564 m²
Prins Hendrikstraat 75 E is een woonhuis in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 173 m² en een perceel van 564 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €393.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Prins Hendrikstraat 75 E
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
1.7 kmTreinstation
2 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
1.7 kmZiekenhuis
3.2 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
2.9 kmBioscoop
3.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Hazeveld is €393.000. Dat komt neer op circa €2.272 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPrins Hendrikstraat 75 E is een woonhuis van 173 m² in de wijk Hazeveld. De buurt telt 544 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.683 inwoners per km².
Prins Hendrikstraat 75 E is een woonhuis in Hazeveld, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Prins Hendrikstraat 75 E heeft 173 m² woonoppervlakte. Het perceel is 564 m². In Hazeveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €393.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Prins Hendrikstraat 75 E heeft energielabel C. Geldig tot 2030-09-07. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Hazeveld in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.290 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €393.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Prins Hendrikstraat 75 E in Hazeveld bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Prins Hendrikstraat 75 E: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 1 km.