Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2001
- Woonoppervlakte
- 215 m²
- Perceeloppervlakte
- 206 m²
Prins Hendrikstraat 41 is een woonhuis in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 215 m² en een perceel van 206 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €409.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Prins Hendrikstraat 41
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
1.5 kmHuisarts
2.4 kmTreinstation
2.7 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
1.7 kmApotheek
2.4 kmZiekenhuis
3.9 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
3.3 kmBioscoop
3.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Gouwsluis is €409.000. Dat komt neer op circa €1.902 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPrins Hendrikstraat 41 is een woonhuis van 215 m² in de wijk Gouwsluis. De buurt telt 603 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.202 inwoners per km².
Prins Hendrikstraat 41 is een woonhuis in Gouwsluis, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Prins Hendrikstraat 41 heeft 215 m² woonoppervlakte. Het perceel is 206 m². In Gouwsluis ligt de gemiddelde woningwaarde op €409.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Gouwsluis in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.495 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €409.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Prins Hendrikstraat 41 in Gouwsluis bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 2.4 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Prins Hendrikstraat 41: ziekenhuis op 3.9 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.7 km.
Recreatie nabij Gouwsluis: restaurant (0.3 km), cafe (0.8 km).
Een woningrapport voor Prins Hendrikstraat 41 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Gouwsluis. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2001, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.