Woningdetails
- Type
- Woning
- Bouwjaar
- 1969
- Woonoppervlakte
- 2102 m²
Stuyvesantlaan 21 is een woning in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 2102 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €364.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Stuyvesantlaan 21
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
2.3 kmSnelweg oprit
2.8 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
2.3 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
2.2 kmBioscoop
2.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Bedrijventerrein Rijnhaven-Oost is €364.000. Dat komt neer op circa €173 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenStuyvesantlaan 21 is een woning van 2102 m² in de wijk Bedrijventerrein Rijnhaven-Oost. De buurt telt 348 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 548 inwoners per km².
Stuyvesantlaan 21 is een woning in Bedrijventerrein Rijnhaven-Oost, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Stuyvesantlaan 21 heeft 2102 m² woonoppervlakte. In Bedrijventerrein Rijnhaven-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €364.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Bedrijventerrein Rijnhaven-Oost in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €364.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Stuyvesantlaan 21 in Bedrijventerrein Rijnhaven-Oost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 2.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Stuyvesantlaan 21: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.9 km.
Recreatie nabij Bedrijventerrein Rijnhaven-Oost: restaurant (0.3 km), cafe (0.8 km).
Een woningrapport voor Stuyvesantlaan 21 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Bedrijventerrein Rijnhaven-Oost. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1969, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.