Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1977
- Woonoppervlakte
- 252 m²
- Perceeloppervlakte
- 593 m²
Berkenstraat 2 is een woonhuis in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 252 m² en een perceel van 593 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €263.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Berkenstraat 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.8 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
2.5 kmRestaurant
0.5 kmCafé
1 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
2.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Bomenbuurt is €263.000. Dat komt neer op circa €1.044 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBerkenstraat 2 is een woonhuis van 252 m² in de wijk Bomenbuurt. De buurt telt 773 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.568 inwoners per km².
Berkenstraat 2 is een woonhuis in Bomenbuurt, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Berkenstraat 2 heeft 252 m² woonoppervlakte. Het perceel is 593 m². In Bomenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €263.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Bomenbuurt in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.515 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €263.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Berkenstraat 2 in Bomenbuurt bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 2.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Berkenstraat 2: ziekenhuis op 2.5 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 0.5 km.
Recreatie nabij Bomenbuurt: restaurant (0.5 km), cafe (1 km).
Een woningrapport voor Berkenstraat 2 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Bomenbuurt. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1977, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.